fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zmiana floty gokartów na ElikartM

JUŻ SĄ! Zmieniamy gokarty! Gokarty SODI RX7 zastępują gokarty SODI GT5R.

 

OD 2013 r na naszym torze pojawiły się Gokarty halowe RX7 francuskiej firmy SODI. Gokarty które charakteryzowały się wysoką wytrzymałością, a dzięki stosunkowo krótkiej i wąskiej ramie ich prowadzenie sprawiało ogromna przyjemność. Dzięki prostej konstrukcji dającej dużą zwrotność w zakrętach, gokarty te cieszyły się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.

 

Nowe gokarty to model GT5R tego samego producenta. To jeden z najbardziej popularnych modeli, ceniony na całym świecie, za bezpieczeństwo, komfort jazdy oraz małą awaryjność. Nogi kierowcy chronione są dzięki zintegrowanemu pokryciu podłogi, a każdy może z łatwością samodzielnie dostosować odległość do pedałów. Regulowany fotel kierowcy to kolejne ułatwienie poprawiające komfort jazdy. Zintegrowana podłoga pokrywa zbiornik paliwa, kolumnę kierowniczą i drążki kierownicze, funkcja ta, zapewnia doskonałą ochronę nóg kierowcy. Dzięki w pełni zamkniętemu zbiornikowi paliwa nie ma obawy o jego wyciek. Nowością jest integralna pokrywa silnika izolująca ciepło wydzielane przez silnik. Dzięki temu kierowca czuje się bezpiecznie i nie jest narażony na oparzenie. Warty podkreślenia jest opatentowany przez Sodikart „HEAD System” tj. system wysokoenergetycznych urządzeń pochłaniających. To system, wykonany z dwóch specjalnych cylindrów mających za zadanie amortyzowanie oraz pochłanianie energii uderzenia w razie wypadku.

 

Oba modele gokartów posiadają czterosuwowe silniki Hondy o pojemności 270 cc i mocy 9KM. Rozwijając prędkość do około 85 km/h na prostej sprawiają, że jazda naszymi gokartami daje ogromną dawkę adrenaliny oraz przynosi wielkie emocję.

 

Doważanie– w GT5-R kosz przeznaczony na odważniki umieszczony został wzdłuż lewego boku co powoduje lepsze jego lepsze rozłożenie w stosunku do kosza w RX7.

Wolant kierownicy gokarta w GT5R znacznie różni się od swojego poprzednika RX7, jest zdecydowanie bardziej ergonomiczna

Układ wydechowy – w GT-5R zastosowano katalizatory, co powoduje mniejszą emisję spalin

Gokarty zostały już estetycznie przygotowane – na obudowie gokarta znalazły się nasze elementy identyfikacyjne.

Dzięki kompletnej wymianie floty, emocje i frajda wkraczają na nowy poziom. Lżejsza i poprawiona konstrukcja umożliwia szybsze wyjścia z zakrętów oraz wyższą prędkość na prostej, a pełna energochłonna obudowa ramy gokarta zwiększa bezpieczeństwo kierowcy w razie kolizji.

 

NA HASŁO” TESTUJE ” miedzy 27.02 a 1.03 jeździmy po 22 zł za 8 min.

Życzymy mocnych wrażeń!

[chatbot]