fbpx
Tor jest teraz otwarty!

Zawody GP 2019

Grand Prix Elikart M
(GP 2019)

  • Data rozpoczęcia: 30.01.2019
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 18.12.2019

Ostatnia środa miesiąca:


Punktacja GP

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1

Zawody GP 2019

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan - Mistrz Sezonu GP 20198121512101215121012118
Golik Konrad - I Wice Mistrz Sezonu GP 20191515151510121510107
Marcin Nowok- II Wice Mistrz Sezonu GP 201954712101075464
Ulman Marcin781210125611163
Smulski Wojciech1077151251
Jaś Miechowicz GP410858851251
Konrad Wacławik615761044
Dudek Łukasz54258144314142
Marcin Myśliwiec15121542
Michał Florjan2647313461340
Eryk Kowalczyk108823839
Jan Dziedzic3333212554637
Oskar Wiejas- Ziętek6788736
Michał Tukaj 6731623
Różycki Adrian121022
Przemysław Miłoś11121411222119
Dominik Ulman5651118
Piotr Gawor1114111113116
Tomasz Walas1515
Adrian Dziurdzia61714
Marta Dziedzic - Najszybsza Kobieta GP 20191211111111112
Piotr Chrupcała7512
Klaudiusz Skowron1611110
Paweł Plewa1111111119
Bartek Mochnacki88
997 Koli1111116
Piotr Kachniarz11114
Zygmunt Rynduch11114
Tomasz Bisztyga11114
Rafał Luzar1113
Marcin Mlostek33
Jakub Stożek213
Szymon Zacharski1113
Filip Skotniczny - Najmłodszy Zawodnik GP 20191113
Szymon Rękawik112
Grzegorz Koprowski112
Maciej Sieńko 112
Bartek Fijałkowski112
Bartosz Tarka112
Marcin Tomaszewski112
Dominik Tyrała112
Mateusz Wiche112
Maciej Jurga112
Krzysztof Ryncarz11
Michał Bębenek11
Łukasz Szłapa11
Mikołaj Zyznawski11
Patryk Wrona11
Margaretka11
Tomasz Szwedo11
Coen Backer11
Przemek Nowicki11
Kacper Wygoda11
Łukasz Zając11
Kamil Farys11
Marcin Manasterski11
Konrad Kowal11
Michał Mucha11
Dawid Nowak11
Dominik Garczek11
Paweł Chrząszcz11
Michał Biały11
Adrian Szczęch11
Przemysław Hobot11
Mateusz Świerczek11
Reżyser MR11
Marek Grzegórzko11
Adam Biały11
Konrad Gądek11
Paweł Grzegórzko11
Rafał Bukowski11
Kuba Płużek11
Dawid Stąpała11
Maksymilian Olszewski 11
Adrian Boguś11
Kamil Misior11
Paulina Markowska11
Paweł Blacha11
Bartłomiej Góral11
Marzena Biedroń11
Marcin Blacha11
[chatbot]