fbpx
Tor jest teraz otwarty!

Zawody GP 2019

Grand Prix Elikart M
(GP 2019)

  • Data rozpoczęcia: 30.01.2019
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 18.12.2019

Ostatnia środa miesiąca:


Punktacja GP

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1

Zawody GP 2019

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan 812151210121584
Golik Konrad 15151515101282
Ulman Marcin7812101256161
Smulski Wojciech1077151251
Marcin Nowok54712101048
Jaś Miechowicz GP410858843
Dudek Łukasz54258144336
Konrad Wacławik6157634
Michał Florjan2647313430
Eryk Kowalczyk1088228
Jan Dziedzic33332125527
Różycki Adrian121022
Dominik Ulman565117
Michał Tukaj 673117
Tomasz Walas1515
Adrian Dziurdzia61714
Przemysław Miłoś11121411214
Oskar Wiejas- Ziętek6713
Piotr Gawor1114111111
Klaudiusz Skowron1611110
Marta Dziedzic12111111110
Bartek Mochnacki88
Paweł Plewa11111117
997 Koli111115
Piotr Kachniarz11114
Zygmunt Rynduch11114
Tomasz Bisztyga11114
Rafał Luzar1113
Marcin Mlostek33
Jakub Stożek213
Szymon Rękawik112
Grzegorz Koprowski112
Maciej Sieńko 112
Bartek Fijałkowski112
Bartosz Tarka112
Marcin Tomaszewski112
Szymon Zacharski112
Dominik Tyrała112
Mateusz Wiche112
Krzysztof Ryncarz11
Michał Bębenek11
Łukasz Szłapa11
Mikołaj Zyznawski11
Patryk Wrona11
Margaretka11
Tomasz Szwedo11
Coen Backer11
Przemek Nowicki11
Kacper Wygoda11
Łukasz Zając11
Kamil Farys11
Marcin Manasterski11
Konrad Kowal11
Michał Mucha11
Dawid Nowak11
Dominik Garczek11
Paweł Chrząszcz11
Michał Biały11
Adrian Szczęch11
Przemysław Hobot11
Mateusz Świerczek11
Reżyser MR11
Marek Grzegórzko11
Maciej Jurga11
Adam Biały11
Konrad Gądek11
Paweł Grzegórzko11
[chatbot]