fbpx
Jesteś na naszej oficjalnej nowej stronie internetowej, która jest w fazie testów. Zawsze możesz wrócić na starą wersję: elikart.pl
Kraków, Gromadzka 66, tel. 535 005 467
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody GP 2019

Grand Prix Elikart M
(GP 2019)

  • Data rozpoczęcia: 30.01.2019
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 18.12.2019

Ostatnia środa miesiąca:


Punktacja GP

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1

Zawody GP 2019

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Ulman Marcin7812101249
Mateusz Radwan 812151247
Golik Konrad 15151545
Smulski Wojciech10771539
Jaś Miechowicz GP4108527
Dudek Łukasz5425824
Różycki Adrian121022
Michał Florjan2647322
Jan Dziedzic3333214
Michał Tukaj 6713
Eryk Kowalczyk1010
Marcin Nowok549
Bartek Mochnacki88
Piotr Gawor11147
Klaudiusz Skowron167
Konrad Wacławik66
Adrian Dziurdzia66
Marta Dziedzic121116
Przemysław Miłoś111216
Dominik Ulman55
Paweł Plewa111115
Piotr Kachniarz11114
Zygmunt Rynduch11114
997 Koli1113
Rafał Luzar1113
Tomasz Bisztyga1113
Szymon Rękawik112
Grzegorz Koprowski112
Maciej Sieńko 112
Krzysztof Ryncarz11
Michał Bębenek11
Bartosz Tarka11
Łukasz Szłapa11
Mikołaj Zyznawski11
Patryk Wrona11
Margaretka11
Bartek Fijałkowski11
Tomasz Szwedo11
Coen Backer11
[chatbot]