fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody GP 2019

Grand Prix Elikart M
(GP 2019)

  • Data rozpoczęcia: 30.01.2019
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 18.12.2019

Ostatnia środa miesiąca:


Punktacja GP

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1

Zawody GP 2019

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Mateusz Radwan 81215121012151210106
Golik Konrad 1515151510121597
Ulman Marcin78121012561162
Marcin Nowok5471210107560
Smulski Wojciech1077151251
Jaś Miechowicz GP41085885149
Konrad Wacławik615761044
Dudek Łukasz5425814431441
Michał Florjan264731346137
Jan Dziedzic3333212554637
Eryk Kowalczyk10882331
Oskar Wiejas- Ziętek678829
Marcin Myśliwiec151227
Różycki Adrian121022
Dominik Ulman5651118
Przemysław Miłoś1112141122218
Michał Tukaj 673117
Tomasz Walas1515
Piotr Gawor111411111315
Adrian Dziurdzia61714
Marta Dziedzic1211111111112
Klaudiusz Skowron1611110
Bartek Mochnacki88
Paweł Plewa111111118
Piotr Chrupcała77
997 Koli1111116
Piotr Kachniarz11114
Zygmunt Rynduch11114
Tomasz Bisztyga11114
Rafał Luzar1113
Marcin Mlostek33
Jakub Stożek213
Szymon Zacharski1113
Szymon Rękawik112
Grzegorz Koprowski112
Maciej Sieńko 112
Bartek Fijałkowski112
Bartosz Tarka112
Marcin Tomaszewski112
Dominik Tyrała112
Mateusz Wiche112
Filip Skotniczny112
Krzysztof Ryncarz11
Michał Bębenek11
Łukasz Szłapa11
Mikołaj Zyznawski11
Patryk Wrona11
Margaretka11
Tomasz Szwedo11
Coen Backer11
Przemek Nowicki11
Kacper Wygoda11
Łukasz Zając11
Kamil Farys11
Marcin Manasterski11
Konrad Kowal11
Michał Mucha11
Dawid Nowak11
Dominik Garczek11
Paweł Chrząszcz11
Michał Biały11
Adrian Szczęch11
Przemysław Hobot11
Mateusz Świerczek11
Reżyser MR11
Marek Grzegórzko11
Maciej Jurga111
Adam Biały11
Konrad Gądek11
Paweł Grzegórzko11
Rafał Bukowski11
Kuba Płużek11
Dawid Stąpała11
Maksymilian Olszewski 11
Adrian Boguś11
Kamil Misior11
Paulina Markowska11
[chatbot]