fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody GP 2019

Grand Prix Elikart M
(GP 2019)

  • Data rozpoczęcia: 30.01.2019
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 18.12.2019

Ostatnia środa miesiąca:


Punktacja GP

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1

Zawody GP 2019

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Golik Konrad 151515151070
Ulman Marcin781210125660
Mateusz Radwan 81215121057
Smulski Wojciech1077151251
Dudek Łukasz542581429
Marcin Nowok5471228
Jaś Miechowicz GP4108527
Eryk Kowalczyk108826
Michał Florjan26473123
Różycki Adrian121022
Konrad Wacławik61521
Jan Dziedzic333321217
Michał Tukaj 673117
Dominik Ulman56516
Adrian Dziurdzia61714
Przemysław Miłoś111214111
Piotr Gawor1114119
Klaudiusz Skowron16119
Bartek Mochnacki88
Marta Dziedzic12111118
Paweł Plewa1111116
Piotr Kachniarz11114
Zygmunt Rynduch11114
997 Koli11114
Tomasz Bisztyga11114
Rafał Luzar1113
Marcin Mlostek33
Szymon Rękawik112
Grzegorz Koprowski112
Maciej Sieńko 112
Bartek Fijałkowski112
Jakub Stożek22
Bartosz Tarka112
Krzysztof Ryncarz11
Michał Bębenek11
Łukasz Szłapa11
Mikołaj Zyznawski11
Patryk Wrona11
Margaretka11
Tomasz Szwedo11
Coen Backer11
Przemek Nowicki11
Kacper Wygoda11
Łukasz Zając11
Marcin Tomaszewski11
Kamil Farys11
[chatbot]