fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody GP 2018



Grand Prix Elikart M
(GP 2018)

  • Data rozpoczęcia: 31.01.2018
  • Czas: ostatnia środa miesiąca 18:00-22:00
  • Objęte Ligą Kartingową
  • Nagrody:
    Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar
  • Aktualnie zarejestrowanych kierowców: ►
  • Data zakończenia: 19.12.2018

Ostatnia środa miesiąca:

31.01.2018
28.02.2018
28.03.2018
25.04.2018
30.05.2018
27.06.2018
25.07.2018
29.08.2018
26.09.2018
31.10.2018
28.11.2018
19.12.2018


Punktacja JKC

1. miejsce 15
2. miejsce 12
3. miejsce 10
4. miejsce 8
5. miejsce 7
6. miejsce 6
7. miejsce 5
8. miejsce 4
9. miejsce 3
10. miejsce 2
11+ 1




Zawody GP 2018

Klasyfikacja generalna
KIEROWCARUNDA IRUNDA IIRUNDA IIIRUNDA IVRUNDA VRUNDA VIRUNDA VIIRUNDA VIIIRUNDA IXRUNDA XRUNDA XIRUNDA XIISUMA PUNKTÓW
Golik Konrad - Mistrz GP 2018151215121515151512126
Mateusz Radwan - I Vice Mistrz GP 2018681210121515121212114
Mierniczek Przemysław- II Vice Mistrz GP 2018107710881087883
Miechowicz Jaś - Najmłodszy Zawodnik GP757587678781075
Dziedzic Jan6864510264758
Różycki Adrian1515101555
Konrad Wacławik10101512754
Dziurdzia Adrian681012642
Gawor Piotr2234554435137
Dudek Łukasz776510237
Dziedzic Marta- Najszybsza Kobieta GP 2018462323131631
Florjan Michał34324151427
Mochnacki Bartek101222
Szelest Małgorzata111111113516
Klarman Dawid1212
Włoch Kacper88
Smulski Wojciech88
Bukowski Rafał448
997 Koli1111127
Bubiński Kamil66
Ulman Marcin66
Pasternak Mariusz55
Ulman Dominik55
Rynduch Zygmunt145
Bartocha Artur314
Gola Paweł134
Kasperczyk Łukasz1113
Skotniczny Filip33
Kornecki Mateusz1113
Sobala Wojciech1113
Wrona Patryk112
Tarka Bartosz112
Jakub Jagiełło112
Pawełczyk Maciej112
Luzar Rafał112
Pacek Maciej11
Salwach Michał11
Salwach Arkadiusz11
Piotr Janowski11
Krzysztofik Wojciech11
Gevorgyan Hayk11
Tsyhantsova Nataliia11
Knapik Mateusz11
Budek Konrad11
Magierowski Tomasz11
Kazimierz Jaromin11
Marcin Korczak11
Marcin Kanik11
Krzysztof Sowa11
[chatbot]