fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody kartingowe GP 2017: Relacja z XI Rundy

W dniu 29.11.2017 o godzinie 18:00 rozpoczęliśmy XI rundę zawodów z cyklu GP.
W przed ostatniej rundzie sezonu udział wzięło 18 zawodników.
To kolejna runda…

W dniu 29.11.2017 o godzinie 18:00 rozpoczęliśmy XI rundę zawodów kartingowych z cyklu GP.
W przed ostatniej rundzie sezonu udział wzięło 18 zawodników.
To kolejna runda, na której pojawiło się trzech nowych zawodników. Mamy nadzieję, że będziecie z nami ścigać się na gokartach przez cały kolejny sezon.

Jak co miesiąc po powitaniu oraz krótkim omówieniu zasad rozpoczynamy
rywalizację. Na twarzach zawodników pełne skupienie, w końcu to przed ostatnia runda
sezonu 😀

Niespodziankę stanowi nowa konfiguracja toru, zdecydowanie dłuższa i
wymagająca niż ta, na której zawodnicy zmagali się w poprzednich rundach!
Po treningu system ustala grupy wedle najlepszych czasów, najszybszą grupę stanowią: Tomasz Walas, Mateusz Bartsch, Marcin Myśliwiec oraz Dawid Zagól.

Pierwszy przejazd:

Na pierwszym miejscu znajduje się Adrian Różycki, który wykręcił czas 21.212 s.- pierwszy przejazd i od razu wykręca najlepszy czas zawodów. Brawo Adrian 🙂 Zaraz za nim Mateusz Bartsch z czasem 21.355. Trzecie miejsce zajmuje Konrad Golik 21.561

Drugi przejazd:

W drugim przejeździe na pozycji lidera utrzymuje się Adrian Różycki. Uzyskuje przewagę 0,457 sek. W stosunku do drugiego miejsca, które należy już teraz do Mateusza Bartscha.
Zmiana na P3- wskakuje Dawid Zagól.

Trzeci przejazd:

Adrian Różycki nie daje swoim kolegom szans na pokonanie jego wyniku, dalej utrzymuje się na pierwszym miejscu, choć różnica czasów zmniejsza się – 0,015 s. brakuje, aby Mateusz Bartsch zajął jego pozycję. Trzecie miejsce, bez zmian, należy do Dawida Zagóla, do którego
zdecydowanie zbliża się Marcin Myśliwiec (różnica 0,011 sek.)

Czwarty przejazd:

Zwycięzcą XI rundy GP zostaje Adrian Różycki, który od pierwszego przejazdu pokazał doskonałe umiejętności i skupienie. Drugie miejsce zajmuje Marcin Myśliwiec, który dzięki osiągnięciu najlepszego czasu (biorąc pod uwagę ostatnią jazdę zawodów – 21.447s) staje na podium. Na 3 stopniu podium staje Matt Bartsch, który nie rozpieszcza nas swoją frekwencją, ale jeśli już się pojawia to zawsze daje wycisk gokartom i zajmuje wysokie pozycje 😉
Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy osiągniętych wyników.

Zapraszamy na kolejną, ostatnią rundę 13.12.2017 o godzinie 18:00. Podczas grudniowej rundy ogłosimy ogólną klasyfikację zawodów GP oraz poznamy Kartingowego Mistrza Sezonu GP 2017.
Jak pamiętacie, w klasyfikacji generalnej Zawodów kartingowych GP 2017 odrzucamy 2 najsłabsze wyniki (lub nieobecności).
Do zobaczenia na torze!

Pozdrawiamy,
Elikart M Team
https://elikart.pl 

 

Galeria

[chatbot]