fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Wieczór kawalerski Kraków

Wieczór kawalerski na gokartach!

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej osoby – tak samo wyjątkowy powinien być wieczór kawalerski bądź panieński! Tradycyjnie jest to wieczór poprzedzający ślub i wesele, spędzany tylko w gronie osób tej samej płci i upływający na dobrej zabawie. Ale kto powiedział, że każdy wieczór kawalerski musi wyglądać tak samo? W ciągu ostatnich lat modne robi się niestandardowe świętowanie – paintball, strzelnica… albo tor kartingowy!

Wieczór kawalerski – zwyczaj

Wieczór kawalerski zazwyczaj urządzany jest przez drużbę, który zna Pana Młodego na tyle, by wiedzieć, jakich gości zaprosić, jakie są jego preferencje co do miejsca, ubioru i atrakcji. Chociaż nocny clubbing brzmi jak typowy i oklepany pomysł na świętowanie tego wieczoru, nie oznacza to, że musi się on wykluczać z bardziej przemyślanymi planami imprezy.

Wiele osób organizuje wieczory kawalerskie pod znakiem adrenaliny i mocnych przeżyć, by przypomnieć Panu Młodemu, że czas szaleństwa nieuchronnie się kończy. Popularność zyskują więc skoki na bungee lub ze spadochronem, lecz są to bardziej indywidualne prezenty dla Pana Młodego niż pomysły na zabawę w gronie znajomych. To dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich mężczyzn, w których drzemią mali chłopcy zafascynowani prędkością oraz adrenaliną i oferujemy organizację niezapomnianego wieczoru kawalerskiego na torze gokartowym Elikart M w Krakowie.

 

wieczór kawalerski kraków
 

Niezapomniany wieczór kawalerski Kraków – gokarty Kraków

Choć Kraków słynie z mnogości barów, pubów i klubów, wszystkie one tętnią głośną muzyką i zazwyczaj wypchane są po brzegi obcymi ludźmi. Jeśli marzy Ci się wieczór kawalerski w kameralnym gronie, spędzony z ludźmi, których znasz i lubisz spędzać z nimi czas również bez alkoholu, gokarty to pomysł dla Ciebie!

Drobna doza rywalizacji zazwyczaj wpływa na zacieśnianie więzi, a adrenalina poprawia humor i poszerza uśmiechy wszystkich uczestników wyścigu. Pan Młody może zapomnieć o czekającej na niego odpowiedzialności małżeństwa i przez chwilę poczuć się znowu jak mały chłopiec, ścigając ze znajomymi po naszym 250-metrowym torze kartingowym Elikart M, na hali o powierzchni ponad 1000 m2.

Wieczór kawalerski pełen wrażeń

Wieczór kawalerski to taki wieczór, podczas którego Pan Młody może ten jeden raz poczuć się wolny, kiedy może zaszaleć. Może obudzić w sobie dziecko, które tkwi w każdym z mężczyzn. Bądźmy szczerzy Panowie – który z was nie chciałby pościgać się na gokartach. Poczuć pęd maszyn i adrenalinę płynącą z rywalizacji i prędkości.

Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji wieczorów kawalerskich w Krakowie, zapewnimy Wam niezapomniane emocje i pozwolimy się porządnie wyszaleć przed kolejną częścią waszego wieczoru. Przekażcie nam wszystkie najważniejsze informacje, a my wszystkim się zajmiemy. Gotowe gokarty będą na Was czekały. Jeśli będziecie mieli dodatkowe wymagania takie jak napoje, jedzenie – dajcie nam znać. Chcemy aby Wasz wieczór kawalerski był niezapomniany.

wieczór kawalerski kraków

Co oferujemy na wieczór kawalerski w Krakowie?

Jesteśmy młodą firmą, której celem jest promowanie kartingu i sportu w Krakowie. Wiemy, że gokarty cieszą się popularnością nie tylko wśród dzieci, bowiem nie jest to tylko dobra zabawa, ale oficjalny sport motorowy, który pozwala na odczuwanie doznań zbliżonych do obcowania z bolidem Formuły 1.

W cenie usługi wieczoru kawalerskiego znajduje się wynajęcie toru na 1 godzinę jazdy (maksymalna ilość gokartów przebywających w jednym czasie na torze to 5 pojazdów, jednak można zmieniać się po przejazdach), wyposażenie sprzętu zapewniającego bezpieczny karting oraz 3 pizze z dostawą na tor. Na specjalne zamówienie istnieje nawet możliwość zakupienia pamiątkowej statuetki dla Pana Młodego, która będzie przypominać mu o świetnej zabawie podczas jego ostatniego kawalerskiego wieczoru.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i całą naszą ofertą na wieczór kawalerski, a w razie pytań i chęci rezerwacji toru gokartowego – do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Wieczór kawalerski na gokartach – podstawowe informacje

Tor na wieczór kawalerski można wynająć na minimum godzinę. Do Waszej dyspozycji oddajemy 5 gokartów. Jeśli grupa liczy uczestników wieczoru kawalerskiego liczy więcej niż 5 osób, wtedy jeździcie po 8 minut w grupach 5 osobowych. Nie musicie posiadać własnych kominiarek. Oferujemy darmowe jednorazowe czepki, oraz płatne kominiarki. Podczas wieczoru kawalerskiego dostarczymy dla Was 3 pizze. Pamiętajcie, że wymagamy wcześniejszej rezerwacji oraz wpłaty zaliczki.

Przed jazdą oraz w trakcie wieczoru kawalerskiego obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu!

[chatbot]