fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Partnerzy

Naszym celem jest promowanie kartingu
i szeroko rozumianego sportu w Małopolsce.
Wspieramy również lokalne, zaprzyjaźnione firmy.
Dzięki Partnerom możemy z naszą pasją docierać dalej i dalej...

WakePoint Kraków Bagry

WakePoint Kraków Bagry to wyciąg do nart wodnych i wakeboardu. WakePoint to nowo powstały obiekt sportowo-rekreacyjny zlokalizowany na Zalewie Bagry. Na miejscu znajduje się wyciąg do nart wodnych i wakeboardu  niemieckiej firmy Sesitec – System 2.0 wyposażony w profesjonalne przeszkody, wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka wakeboardowa. Do dyspozycji gości zostaje oddany również Beach Bar z leżakami i pufami gdzie będzie można się zrelaksować po sesji na wodzie

Krakowska Jaskinia Solna – Wellness & SPA

To miejsce, w którym dbamy zarówno o zdrowie fizyczne i psychiczne naszych klientów. Przede wszystkim zapraszamy na seanse inhalacyjne w jaskiniach przy tężniach solankowych, podczas których można się zrelaksować oraz odetchnąć, zdrowym, czystym powietrzem pozbawionym krakowskiego smogu. W ofercie znajdą Państwo również zaproszenie na niesamowite koncerty mis, gongów oraz innych instrumentów dla dorosłych oraz na podróż w świat muzyki podczas muzykoterapii dla dzieci.

Dla klientów ElikartM obowiązuje 20% rabat na pojedynczą usługę ( nie dotyczy karnetów i asortymentu).Chcesz dołączyć do naszych Partnerów?

Masz ciekawy pomysł na współpracę z torem?
Skontaktuj się z nami.


Kontakt dla Partnerów

Ewelina Dulewicz

e.dulewicz@elikart.pl
[chatbot]