13. Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra13. Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra już za nami! W tym roku do rywalizacji przystąpiło 113 kierowców z 12 państw, co stanowi rekord frekwencji w historii imprezy. Wyscig odbył się na trasie o długości 19,2 km z Limanowej do Przełęczy Pod Ostrą. Emocji i zwrotów akcji nie brakowało, a zwycięzca wyłoniony został w niezwykle zaciętej rywalizacji.

 

Trasa 13. Wyscigu Gorskiego Limanowa-Przelecz Pod Ostra

Trasa 13. Wyscigu Gorskiego była niezwykle wymagająca i zróżnicowana. Kierowcy musieli zmierzyć się z kilkudziesięcioma zakrętami, kilkoma podjazdami i zjazdami oraz trudnym, górskim terenem. Najtrudniejszym odcinkiem był oczywiście wjazd na Przełęcz Pod Ostrą, gdzie nawierzchnia była bardzo kręta i stroma.

Uczestnicy 13. Wyscigu Gorskiego Limanowa-Przelecz Pod Ostra

W tym roku do rywalizacji przystąpiło aż 113 kierowców z 12 państw, co stanowi rekord frekwencji w historii imprezy. Najwięcej zawodników pochodziło oczywiście z Polski, ale byli też reprezentanci m.in. Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier i Słowenii. Wśród uczestników znalazło się wielu doświadczonych i utytułowanych kierowców, ale również debiutanci, którzy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na trudnej górskiej trasie.

Kibice 13. Wyscigu Górskiego stanowili nieodłączny element imprezy i dodawali kolorów i emocji całej rywalizacji. Wielu z nich przybyło na trasę, aby zobaczyć na żywo zmagania kierowców i wspierać swoich ulubieńców. Atmosfera była bardzo gorąca i radosna, a kibice nie szczędzili braw i dopingować swoich faworytów.

Zakończenie 13. Wyscigu Gorskiego Limanowa-Przelecz Pod Ostra

13 Wyscig Górski Limanowa-Przelecz Pod Ostra zakończył się wielkim sukcesem i został bardzo dobrze odebrany przez zawodników, kibiców i organizatorów. Mimo trudnych warunków atmosferycznych i wymagającej trasy, wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na najwyższym poziomie i zapewnili widzom wiele emocjonujących chwil. Mamy nadzieję, że 14. Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra będzie równie udany i zgromadzi jeszcze więcej zawodników i kibiców.

Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra to nie tylko wspaniała impreza sportowa, ale także doskonała okazja do wsparcia lokalnej społeczności. Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby pieniądze z kwest i sprzedaży gadżetów zostały przeznaczone na rzecz lokalnych organizacji i inicjatyw. W ten sposób 13. Wyscig Gorski przyczynił się do rozwoju i promocji regionu oraz pomógł w rozwiązywaniu problemów i potrzeb lokalnej społeczności.

Podsumowując, 13. Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra był wspaniałą imprezą sportową, która zgromadziła rekordową liczbę uczestników i kibiców z całego kraju i zagranicy. Trasa okazała się niezwykle wymagająca i zróżnicowana, a zawodnicy zaprezentowali się na najwyższym poziomie, dostarczając widzom wielu emocjonujących chwil. Organizatorzy imprezy zadbali także o wsparcie lokalnej społeczności, co dodatkowo podnosi wartość całej imprezy. Mamy nadzieję, że 14. Wyscig Gorski Limanowa-Przelecz Pod Ostra będzie równie udany i zgromadzi jeszcze więcej zawodników i kibiców.