fbpx
Tor jest teraz zamknięty!

Zawody kartingowe GP – Runda IV

Relacja: zawody kartingowe GP – Runda IV

Dnia 27 kwietnia o godzinie 18:30 ruszyła IV runda zawodów GP w której wystartowało 23 zawodników. Bardzo miło nam powitać debiutantów prosto ze słonecznej Italii m.in. Amer –Montserrat Miquel oraz Gaura Daniel. Zawody jak co miesiąc…

Dnia 27 kwietnia o godzinie 18:00 ruszyła IV runda zawodów kartingowych GP, w której wystartowało 23 zawodników!

Bardzo miło nam powitać debiutantów prosto ze słonecznej Italii m.in. Amer –Montserrat Miquel oraz Gaura Daniel.

Zawody jak co miesiąc : kwalifikacje oraz 4 przejazdy x 5 minut.
Jednak na torze nastąpiła mała zmiana: specjalnie dla uczestników zawodów został zmieniony układ toru.

I przejazd

W pierwszym przejeździe widać po czasach, że układ trochę się wydłużył i na prowadzeniu znalazł się Konrad Wacławik, który jako jedyny uzyskał czas poniżej 21 sek. ( 20.851s).
Zaraz za Nim na P2 jego imiennik Konrad Golik z czasem (21.107s).
Dawid Zagól, który jest w szczytowej formie oznajmia uczestnikom, że nie ma zamiaru odpuszczać żadnych zawodów i na tą chwile zajmuję trzecią lokatę, a czas który udało mu się osiągnąć to (21.134s)

II przejazd

Zmiana pozycji lidera! Na pierwsze miejsce wskakuje Konrad Golik. (Zwycięzca eliminacji do Mistrzostw Polski w Kartingu Halowym, które odbywały się na naszym torze).
Na drugie pole spada Konrad Wacławik a jego strata do prowadzącego wynosi dokładnie (0.140s)
Trzecie miejsce bez zmian – Dawid Zagól w równym tempie utrzymuje swoją lokatę.
Po dwóch przejazdach tuż za podium na czwartym miejscu znajduję się Mariusz Pasternak. Pierwszą 10-tkę otwiera Artur Lisowski.

III przejazd

Przed nami trzecia odsłona wyścigu, w której Konrad Golik utrzymuje fotel lidera.
Natomiast Dawid Zagól zamienia się pozycją z Konradem Wacławikiem i przed ostatnim przejazdem jest na drugim miejscu. Strata do Konrada Golika wynosi (0.045s).

IV przejazd

Ostatni przejazd jak zwykle do końca emocjonujący!

Zwycięzcą IV rundy zawodów GP zostaje Konrad Golik.

Ostatecznie drugie miejsce zajął Dawid Zagól, a na najniższym stopniu podium stanął Konrad Wacławik. Strata Dawida do zwycięzcy wyniosła (0.039s) na czterech gokartach.
Można powiedzieć, że to bardzo mało, ale czasami ciężko urwać takie drobne różnice, które decydują o końcowym wyniku.

Czwarte miejsce zajął Tomasz Myśliwiec. Ten 16 latek może być z siebie zadowolony, ponieważ uzyskał najlepszy czas zawodów. Pierwszą 10-tkę otwiera Łukasz Dudek.

Nie zapominamy również o jedynej kobiecie, która dzisiejszego wieczoru podjęła się wyzwania i dzielnie walczyła z mężczyznami: Marta Dziedzic zajęła 23 miejsce, a jej najlepszy czas to (22.404s)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczne przybycie!

Zapraszamy wszystkich na kolejną, już V rundę GP, która odbędzie się w ostatnią środę miesiąca tj. 25 maja 2016 roku o godzinie 18:00!